Jdi na obsah Jdi na menu

Lékořice

26. 7. 2017

Někteří z nás znají lékořici z hezké písničky, kterou nazpíval Václav Neckář. Mi osobně se vybaví dětství a příjemná chuť laskominek s lékořicí. Díky mnohatisícileté píli a moudrosti našich předků nám spadlo do klína mnoho zkušeností i na téma vztahu lékořice k lidskému zdraví. Je to zajímavá a účinná bylina. Lékořice může mít dobrý vliv na činnost nadledvinek (léčení některých nemocí ovlivňovaných hladinou hormonu kortizonu, což je hlavní hormon nadledvinek) nebo přináší úlevu při menstruačních a klimakterických potížích. Tato bylina je obsažena v souboru bylin kapek Gynex.

Gynex je bioinformační přípravek s širokým účinkem. Jeho složení se nezakládá jen na mnohaletých zkušenost, ale i na základech moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance.

Vezmeme-li v úvahu celostní medicínu a zkušenosti z východních zemí, pak je vhodné uvést, že ovlivňuje dráhu početí, plic, srdce, žaludku, tří zářičů, močového měchýře, opasku, jinovou pojivovou dráhu.

Gynex obsahuje fytohormony. A tedy i fytoestrogeny a ty zvyšují počet testosteronových receptorů. Ty jsou potřebné pro lepší využití mužského hormonu testosteronu. Gynex je tudíž vhodný i pro muže.

Gynex obsahuje tyto bylinky: Hluchavka bílá (Lamium alba), Měsíček lékařský (Calendula officinalis), Chaluha bublinatá (Kelp, Fucus vesiculosus), Kakost smrdutý (Geranium robertianum), Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra), Všedobr horský (Imperatoria ostruthium), Mochna husí (Potentilla anserina), Jetel luční červený (Trifolium pratense), Jestřabina lékařská (Galega officinalis), Svízel syřišťový (Galium verum), Trnovník akát bílý (Robinia pseudoacacia), Kontryhel obecný (Alchemilla vulgaris), Fenykl obecný (Foeniculum vulgare).

Informace o autorovi textu jsou uloženy u správce těchto webových stránek.

Pro rady se obracejte na 

Bc. Helena Papežíková, telefonem nebo SMS: 608 888 453, e-mailem: helena.papezikova@seznam.cz

Objednávejte: 

telefonem nebo SMS: 608 888 453, e-mailem: helena.papezikova@seznam.cz

 

Náhledy fotografií ze složky Bylinky